Skoncujte s drahým a škodlivým kouřením - bylinné proužky pro odvykání kouření, 24 ks

Akce Výprodej
E2236478 8F02 4C81 A7C4 6AE9F7601CEE
275 Kč –75 %

Unikátní 28denní odvykací kúra pomocí 100% přírodních ústních pásků Pharmasi QUIT. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách. Výzkumy prokázaly, že ústní pásky s cytisinem (výtažek z kořene zlatého deště) jsou účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety. Doplněk stravy.

275 Kč –75 % 69 Kč
Skladem (>10 ks)

Unikátní 28denní odvykací kúra pomocí 100% přírodních ústních pásků Pharmasi QUIT. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách. Výzkumy prokázaly, že ústní pásky s cytisinem (výtažek z kořene zlatého deště) jsou účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety. Doplněk stravy.

PŘEMÝŠLÍTE JAK PŘESTAT KOUŘIT JEDNOU PRO VŽDY?


Řešením je skutečně účinný přípravek pro efektivní odvykání kouření. Jedná se o ústní proužky Pharmasi Quit Strip. Jejich složení je na 100% přírodní bázi bez jakékoli chemie, užívání je zcela bezpečné, bez nežádoucích účinků na lidské zdraví. Užívání ústních pásků je navíc velmi jednoduché a účinné.
Neodkládejte své rozhodnutí a vyzkoušejte Quit Strips již nyní. Ve velmi krátké době budete překvapeni, že Vaše chuť na cigaretu postupně mizí a vy budete mít více energie, chuti do života a v neposlední řadě ušetříte nemalé částky, které jste dosud investovali do drahých cigaret.
 
QUIT STRIPS JE 100% PŘÍRODNÍ PRODUKT BEZ JAKÉHOKOLIV OBSAHU NIKOTINU NEBO CHEMIKÁLIÍ. ČISTĚ PŘÍRODNÍ PÁSKY VÁM POMOHOU SKONCOVAT S KOUŘENÍM. VEZMĚTE SI JEDEN PROUŽEK VŽDY, KDYŽ POCÍTÍTE POTŘEBU NA CIGARETU. STAČÍ JEDNODUŠE UMÍSTIT PROUŽEK NA JAZYK A NECHAT JEJ ZCELA ROZPUSTIT.

Hlavní složkou pásků Quit strips je cytisin, výtažek ze semen stědřence odvislého, známého jako zlatý déšť. Tento extrakt ze zlatého deště se ve světě již běžně používá při odvykání kouření a závislosti na nikotinu. Nejnovější australské studie ukazují, že je v tom mnohem lepší a účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety. Cytisin se totiž váže v mozku na receptory, kam se běžně váže nikotin. Nikotinu je tak k receptorům zablokován přístup. Celý proces v mozku ve finále končí vyplavováním dopaminu, který způsobuje pocit štěstí. Podobně vyplavování dopaminu vyvolává i vykouřená cigareta. Zmíněné účinky ve výsledku způsobují, že potřeba zapálit si cigaretu se postupně snižuje.

proUŽKY QUIT STRIP

V ústech lehce rozpustné tenké proužky Vám zajistí:
  • zbavení se závislosti na cigaretách
  • detoxikaci organismu
  • zlepšení zdravotního stavu
  • zlepšení kvality života
  • překonání abstinenčních příznaků při odvykání kouření
  • prevenci proti onemocněním spojených s kouřením
  • konec nepříjemného zápachu z úst a oblečení
  • finanční úsporu

Výrazné pokroky poznáte již po několika dnech, kdy se Vaše chuť na cigaretu sníží a v mnohých případech zmizí úplně.


Proužky Quit  Strips jsou formulovány tak, aby Vaše závislost na cigaretách zmizela během 28 dní. Dodržení předepsaného dávkování je jedním ze základních předpokladů úspěchu.

Den 1-3 1 pásek každé 2 hodiny max. 6 pásků denně
Den 4-12 1 pásek každé 2,5 hodiny max. 5 pásků denně
Den 13-16 1 pásek každé 3 hodiny max. 4 pásky denně
Den 17-20 1 pásek každé 4 hodiny max. 3 pásky denně
Den 21-28 dle potřeby 1 - 2 pásky denně

JAK SE PROUŽKY QUIT STRIPS POUŽÍVAJÍ?


Každé balení obsahuje 24 tenkých, snadno rozpustných ústních proužků v malém praktickém pouzdru, které můžete mít vždy u sebe.

Proužky Quit Strips jsou spolehlivým řešením ve Vašem boji s kouřením. V případě chuti na cigaretu umístíte na jazyk malý proužek, který potlačí Vaši potřebu kouřit.

Co následuje?


Rychlá a bezpečná úleva od potřeby kouřit. Zlepšení psychické a fyzické výkonnosti. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách.


UPOZORNĚNÍ: Přípravek Quit Strips je potravinovým doplňkem.
Kód Kód: PHQUIT
Kategorie: Bylinné pásky Pharmasi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení